28 grudnia, g. 19.00
Kolędy z rodziną Cudzichów
koncert
Cena: 65 zł
Zapraszamy na świąteczne kolędowanie z rodziną Cudzichów.
Czekają nas przepiękne, tradycyjne wykonania kolęd połączone z góralskimi brzmieniami!
„Kolędy Cudzichów” to rodzinny projekt muzyczny braci Mateusza, Kamila, Piotra i Jakuba oraz Agnieszki Cudzich, wokalistki, jednej z czołowych postaci sceny muzyki chrześcijańskiej. Bracia Cudzichowie są synami Roberta Cudzicha, gitarzysty i współzałożyciela zespołu New Life’M, inicjatywy Strefy Chwały- spotkań ludzi Nowej Kultury.
Wszyscy muzycy są profesjonalistami i brali udział w wielu prestiżowych wydarzeniach w kraju i za granicą. Do swojego projektu zaprosili znaczących w Polsce artystów, a na stałe wraz z Agnieszką Cudzich kolędy wykonuje Darek Mucha, góral z Pyzówki, który swoim góralskim śpiewem nadaje współczesnym brzmieniom i aranżacjom oryginalnej wymowy i świadczy o tym skąd zespół pochodzi i czerpie inspiracje.
10 i 11 stycznia 2019
Zapiski z wygnania
Teatr Polonia | Cykl: Poznańska Premiera
Cena: 70 - 150 zł

10 stycznia, godz. 19.00 | 11 stycznia, godz.17.30 i 20.30
Występują: Krystyna Janda i Janusz Bogacki z zespołem muzycznym
Reż. Magda Umer

„Zapiski z wygnania” to bardzo osobiste wspomnienia Sabiny Baral, dwudziestoletniej emigrantki roku 1968, która wyjechała razem z rodzicami. 

Krystyna Janda stoi na scenie. W zwykłej, czarnej sukience. Stoi i mówi. Czasem sięgnie po papierosa. Czasem zaśpiewa. I znowu mówi. Tyle. Nic więcej. Ale tyle wystarczy, żeby wzruszyć i poruszyć.

„Zapiski z wygnania” właśnie takie są: doskonale ubogie w formę i bogate w poruszającą treść. Scena jest niemalże pusta, mikrofon, stolik z paczką papierosów i tyle. Ale reżyserka i aktorka świadomie i bezbłędnie wykorzystują technikę – przysłaniają w połowie przezroczystym ekranem scenę i wyświetlają na nim zbliżenia twarzy Jandy podczas monologu albo archiwalne zdjęcia. Dzięki temu wyraźnie widzimy, że każdy gest, półuśmiech, każde zmrużenie oka jest po coś.

Czas trwania: 100 minut, bez przerwy

Organizator Poznańskiej Premiery: GRUV ART
Bilety w cenie: 150 zł (Prater), 120 zł (Balkon), 70 zł (miejsca boczne)
Rezerwacja biletów: rezerwacja@gruv-art.com.pl lub tel. 61 8471115

9 i 10 lutego 2019
Shirley Valentine
Teatr Polonia
Cena: od 70 zł

„Shirley Valentine”, 9 lutego, g. 19.00 | 10 lutego, g. 18.00
W roli głównej: Krystyna Janda

Shirley Valentine, która kiedyś miała marzenia (chciała zostać stewardessą!), od lat wiedzie życie kury domowej i żony. Wspomina, przygotowując obiad i popijając wino. Nie ma jednak dość odwagi, by zacząć realizować swoje dawne marzenia. Aż pewnego dnia…

Krystyna Janda jako kura domowa?!!! To całkiem możliwe… ale nie do końca. Znudzona i zahukana żona przy mężu otwarcie wyznaje: Wiesz, co ja sobie całe życie mówiłam? Dzieci dorosną to ja se stąd pójdę. Dzieci dorosły, a ja, co? Nie ma gdzie iść! A poza tym to wiesz, co ludzie mówią? Po czterdziestce to tak, jakby już wszystko było i nic człowieka nie rajcuje. Tylko, że u mnie to szybciej poszło! Ja to się tak czułam jak miałam dwadzieścia pięć! Pewnego dnia decyduje się na szaleństwo. Mając powyżej uszu małżeńskich powinności, wszystko postanawia zacząć od nowa. Pragnie się jeszcze cieszyć życiem i, mimo że lat jej nie ubędzie, zamiast mówić: „Boże, mam czterdzieści dwa lata”, woli wykrzyknąć: „Shirley, masz dopiero czterdzieści dwa lata, jak to cudownie!”

Czas trwania spektaklu: 2h15m / jedna przerwa

Bilety- Parter: 150zł, Balkon: 120zł, 70zł
Rezerwacja : rezerwacja@gruv-art.com.pl lub tel. 61 8471115

SPEKTAKL PRZEZNACZONY DLA WIDZÓW OD 12. ROKU ŻYCIA
Organizator cyklu teatralnego, POZNAŃSKA PREMIERA: Agencja GRUV ART

17 lutego 2019
Złodziej
komedia
Cena: od 100 zł

Godz.16.00 i 19.00
ZŁODZIEJ to komedia jednego z najpopularniejszych brytyjskich autorów Erica Chappella w reżyserii Cezarego Żaka.

Dom za miastem, późny wieczór, gospodarze z przyjaciółmi wracają z przyjęcia. Na gorącym uczynku zostaje przyłapany złodziej. Ale nie jest to zwyczajny opryszek. To złodziej sympatyczny, zagrany brawurowo przez Cezarego Żaka. Złodziej, który przeszukując dom poznał najgłębsze tajemnice mieszkańców. Złodziej z fantazją, psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami. Ale czy jest to jedyny złodziej, który pojawi się na scenie? ZŁODZIEJ to komedia kryminalna, błyskotliwe żarty, brawurowe zwroty akcji i zaskakujący Rinał.

Obsada: 
Izabela KUNA
Renata DANCEWICZ
Cezary ŻAK
Rafał KRÓLIKOWSKI
Leszek LICHOTA

Bilety na 16.00: https://goout.net/pl/bilety/zlodziej/vspd/
Bilety na 19.00: https://goout.net/pl/bilety/zlodziej/wspd/