18 sierpnia
Sex dla opornych
Ino Chichrać
Cena: od 65 zł

„Sex dla opornych”, godz. 19.00
Występują: Maria Pakulnis, Mirek Kropielnicki 

Alice i Henry – małżeństwo z wieloletnim stażem, wiodący zwyczajne, wręcz banalne życie pragną ożywić swój związek i obudzić dawną namiętność. Wyjeżdżają na weekend do luksusowego hotelu. Zabierają ze sobą poradnik „Seks dla opornych”. Czy poradnikowe mądrości na nowo rozpalą ich życie intymne i uratują związek przed nudą i rutyną? Czy terapia przyniesie oczekiwane rezultaty? Jak się okazuje, życie bywa bardziej skomplikowane…

„Seks dla opornych” to sztuka pełna trafnych spostrzeżeń o kobiecych i męskich pragnieniach – nie tylko tych, których spełnienie odbywa się w łóżku. Rozbawi do łez, a zarazem spowoduje, że zajrzymy w głąb siebie. Wybitni aktorzy Maria Pakulnis i Mirosław Kropielnicki pod dyrektywą Bożeny Borowskiej – Kropielnickiej to świadectwo klasy, doświadczenia i aktorsko – reżyserskiego mistrzostwa w każdym calu. Gwiazdorski duet gwarantuje, że będzie emocjonująco, burzliwie, śmiesznie i zarazem gorzko, jak to w małżeństwie bywa.

Zapraszamy Państwa do opowieści, której nie będziecie chcieli opuścić. Zatem nie zwlekajcie dłużej! „Seks dla opornych” czeka na Was!

 

10 września 2018
Pomoc domowa
Och Teatr
Cena: od 60 zł

„Pomoc domowa”, godz. 17:30 i 20:30
W roli tytułowej: Krystyna Janda 

Farsa! Pyszna! Jedna z najzabawniejszych, które można zobaczyć na polskich scenach. Marc Camoletti – tytan gatunku, tekst wystawiany kilkadziesiąt tysięcy razy na całym świecie. Mąż (Krzysztof Dracz), żona (Katarzyna Gniewkowska), kochanek (Mirosław Kropielnicki), kochanka (Małgorzata Kocik/Barbara Wypych) i zdrady małżeńskie, jak to w farsie. Jedna noc, jedno mieszkanie, dwie sypialnie i… pomoc domowa (Krystyna Janda), kierująca wydarzeniami. Do tego znikający alkohol – whisky, tequila, rum i szampan, potęgujące nieporozumienia, słabości oraz śmieszności ludzkich charakterów. Jednym słowem – zabawa, i o nią tu idzie. Wspaniały przekład pana Bartosza Wierzbięty.

Bilety w cenie: 60zł, 110zł i 165zł
Rezerwacja : rezerwacja@gruv-art.com.pl lub tel. 61 8471115

Obsada: 
Katarzyna Gniewkowska, Krystyna Janda, Małgorzata Kocik/Barbara Wypych, Krzysztof Dracz, Mirosław Kropielnicki
Czas trwania: 120 minut, 1 przerwa
Reżyseria: Krystyna Janda
Tłumaczenie: Bartosz Wierzbięta
Scenografia: Maciej Maria Putowski
Kostiumy: Tomasz Ossoliński
Światło: Katarzyna Łuszczyk
Asystent scenografa i kostiumologa:Małgorzata Domańska
Producent wykonawczy i asystent reżysera: Jan Malawski

SPEKTAKL PRZEZNACZONY DLA WIDZÓW OD 12. ROKU ŻYCIA
Organizator cyklu teatralnego, POZNAŃSKA PREMIERA: Agencja GRUV ART