27 października 2018, 19.00
JOANNA DUDKOWSKA FEAT. KOVA & GWIAZDY POLSKIEJ ESTRADY
MUSIC AND VISUAL EXPERIENCE
Cena: od 69 zł

Joanna Dudkowska – czołowa polska gitarzystka basowa wraz z wiolonczelistką Agnieszką Kowalczyk, znaną jako KOVA, zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż do magicznego świata swojej muzyki i artystycznych inspiracji. Charyzmatycznym artystkom towarzyszyć będzie zespół muzyków i uznane gwiazdy polskiej estrady, m.in. Urszula, Felicjan Andrzejczak i Robert Chojnacki, a także amerykański bluesman Chuc Frazier.

Projekt Joanna Dudkowska Feat. Kova to dwie niezwykłe instrumentalistki, grające z towarzyszącym zespołem współczesną muzykę fusion, łączącą elementy rocka, jazzu, R&B i klasyki. W programie koncertu, oprócz autorskich kompozycji, znajdą się zaaranżowane na gitarę basową i wiolonczelę covery utworów Michaela Jacksona, Muse czy Bruno Marsa. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi zespół wykona również niezapomniane przeboje z ich repertuaru, takie jak „Dmuchawce latawce”, „Na sen”, „Jolka, Jolka” czy „Prawie do nieba” w zupełnie nowych aranżacjach. Całości dopełnią olśniewające wizualizacje oraz prezentacja „Biżuterii z głębią” autorstwa Marzanny Szkuty.

Producent wydarzenia: Joanna Dudkowska & Rowaj
Mecenat artystyczny: Jawor, Rowaj, Art Group Consulting Contracting Engineering Management

Bilety od 69 do 189 zł
– 69 zł (Bilety normalne na balkonie),
– 79 zł (Bilety normalne na dolnej sali),
– 119 zł (Bilet Prestiż),
– 189 zł (Bilet VIP)
Bilety są dostępne w serwisach biletowych: TicketMaster.pl, Biletyna.pl, Eventim.pl, Kupbilecik.pl, Ticketos.pl oraz w salonach Empik, Media Markt i Saturn w całej Polsce.

Bilet Prestiż (119 zł.) obejmuje: wejście bez kolejki, plakat koncertowy w formacie B1 z autografami Artystów, bilet kolekcjonerski o wymiarach 15 x 5 cm, miejsca w rzędzie bezpośrednio za rzędem VIP, płytę Joanna Dudkowska feat. KOVA „Bass&Cello”.

Bilet VIP (189 zł.) obejmuje: wejście bez kolejki, plakat koncertowy w formacie B1 z autografami Artystów, bilet kolekcjonerski o wymiarach 15 x 5 cm, miejsca w rzędzie bezpośrednio za gośćmi specjalnymi, możliwość uczestnictwa w próbie, płytę Joanna Dudkowska feat. Kova „Bass&Cello”, profesjonalne zdjęcie na ściance z artystami, udział w afterparty.

2-6 listopada 2018
Frazy
Festiwal Słowa
Cena: od 10 zł

W ramach Festiwalu Słowa w Piosence „Frazy” zapraszamy do Auli Artis na następujące wydarzenia:
2 listopada, godz.20.00: „Koncert z piekła do piekła” z gościnnym udziałem Mirosława Czyżykiewicza i Mariusza Lubomskiego
3 listopad, godz.19.00: Koncert laureatów Konkursu Piosenki Autorskiej
4 listopada, godz.20.00: Koncert Mickiewicz, Stasiuk, Haydamaki
5 listopada, godz.20.00: Koncert Good L.U.C.K | L.U.C i Bovska
Bilety w cenie 15/ 10 zł na http://festiwalfrazy.pl/bilety

O Festiwalu:
Czwarta edycja Festiwalu słowa w piosence Frazy przypada na czas obchodów stulecia niepodległości. Pragniemy sprawdzić, jak w tym kontekście zabrzmią piosenki i pieśni wybitnego barda, których frazy współtworzą spektakl muzyczno-poetycki… Jak wzbogacają naszą kulturę, nasz język, nasze postrzeganie świata frazy tłumaczone z innych języków i na inne języki… Jak przemawiają do nas słowa wieszcza, zespolone z muzyką, stając się frazami współczesnych piosenek i pieśni… Co mówią o nas, o Polsce, o postrzeganiu rzeczywistości frazy powstałe z żywiołu języka potocznego… Jak piosenki i pieśni buntu rodziców zabrzmią w interpretacji młodzieży, w nowej i ciągle zmieniającej się rzeczywistości… Co chcą powiedzieć nam o sobie i o Polsce młodzi twórcy, wkraczający dopiero na autorskie sceny…

18 i 19 listopada 2018
Msza za miasto Arras
Och Teatr
Cena: od 60 zł

„Msza za miasto Arras”, godz. 18.00

Teatr Narodowy z Warszawy ponownie zawita do Poznania.
Na deskach Auli Artis zobaczymy Janusza Gajosa w spektaklu „Msza za miasto Arras”.  To powrót wielkiego aktora, jak o Januszu Gajosie mówił kiedyś Tadeusz Łomnicki. Powrót, ponieważ Janusz Gajos wrócił do tej sztuki po 20 latach.

To piękna opowieść prawdziwej historii uczestnika i świadka wydarzeń, osoby dojrzałej, spokojnie patrzącej w przeszłość. Bez epatowania, wstrząsu, bez zbędnej, fałszywej emocji. Ujęta przez osobisty, naznaczony przyznaniem się do bardzo intymnych przeżyć. Zainteresowanie i emocje u słuchacza wyzwalają fakty, okoliczności, motywacje, ich skutki. Doprowadzają do refleksji, że ludzie popełniają ciągle te same błędy, a historia niestety lubi się powtarzać.
Czas trwania: 1 godz. 15 min. (bez przerwy)

Bilety w cenie: 60zł, 110zł i 165zł
Rezerwacja : rezerwacja@gruv-art.com.pl lub tel. 61 8471115

Obsada: 
Katarzyna Gniewkowska, Krystyna Janda, Małgorzata Kocik/Barbara Wypych, Krzysztof Dracz, Mirosław Kropielnicki
Czas trwania: 120 minut, 1 przerwa
ReżyseriaKrystyna Janda
Tłumaczenie: Bartosz Wierzbięta
Scenografia: Maciej Maria Putowski
Kostiumy: Tomasz Ossoliński
Światło: Katarzyna Łuszczyk
Asystent scenografa i kostiumologa:Małgorzata Domańska
Producent wykonawczy i asystent reżysera: Jan Malawski

SPEKTAKL PRZEZNACZONY DLA WIDZÓW OD 12. ROKU ŻYCIA
Organizator cyklu teatralnego, POZNAŃSKA PREMIERA: Agencja GRUV ART