Biała bluzka

Drodzy Widzowie,

Spektakl BIAŁA BLUZKA Och-Teatr w Aula Artis zostaje przeniesiony z dnia 19.05.2020 na dzień 23.10.2020. Miejsce i godzina prezentacji spektaklu bez zmian. Zakupione bilety zachowują ważność.

Prośbę o ewentualne dokonanie zwrotu można przesłać na adres rezerwacja@gruv-art.com.pl do dnia 26.05.2020. W późniejszym czasie, zwroty nie będą honorowane.
W celu otrzymania zwrotu prosimy o przesłanie danych podanych podczas zakupu: imię i nazwisko oraz  adres e-mail. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą ,z zastrzeżeniem terminu wskazanego w ustawie.
Zgodnie z art. 15zp ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, zwrot środków nastąpi w terminie maksymalnie 180 dni od rozwiązania umowy.
Jednocześnie informujemy, że Organizator oraz serwis Bilety24 wspólnie dołożą wszelkich starań, aby zminimalizować powyżej wskazany czas oczekiwania.

 Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy w imieniu Organizatora, oraz swoim.

Biała bluzka oparta na opowiadaniu Agnieszki Osieckiej to opowieść o miłości niemożliwej, bo miłości do opozycjonisty. Historia kobiety nie mogącej sobie poradzić ze sobą i z Polską lat stanu wojennego. W głównej roli zobaczymy Krystynę Jandę. 

Historia kobiety niemogącej sobie poradzić ze sobą i z Polską lat stanu wojennego. Tytułowa biała bluzka była marzeniem i znakiem przystosowania do życia w kraju zakazów i nakazów, cenzury. Kraju braku wolności, w którym ułańska fantazja podlewana alkoholem, miłość, przyjaźń i poczucie humoru pozwalały czuć smak życia.

„Janda jest niesamowita! Prawie dwie godziny sama na scenie i jeszcze na ekranach w wielkich zbliżeniach, żebyśmy lepiej widzieli, ile daje z siebie w każdym epizodzie. Kiedy zaś w finale, już po pierwszych oklaskach, staje przed orkiestrą i śpiewa „Historio, historio, ty żarłoczny micie, co dla ciebie znaczy jedno ludzkie życie?!”, nie mamy wątpliwości, że to nie żadna powtórka z rozrywki czy przeżyjmy to jeszcze raz, ale wciągający, współczesny spektakl.” Zdzisław Pietrasik / Polityka

W roli Elżbiety Krystyna Janda
Zespół w składzie:
Janusz Bogacki – fortepian
Tomasz Bogacki – gitara
Paweł Pańta – kontrabas
Bogdan Kulik – perkusja

Organizator: GRUV ART
Producent spektaklu: OCH-TEATR